Білий дім переконаний, що обидві палати Конгресу США підтримують передачу допомоги Україні та будуть готові надавати військову та фінансову підтримку країні до кінця війни. Про це повідомив офіційний представник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі у коментарі CBS News, передають Патріоти України.
Раніше лідер Республіканської партії у Палаті представників США Кевін МакКарті заявив про готовність скоротити допомогу Україні у 2023 році у разі перемоги на проміжних виборах. Коментуючи заяву МакКарті, Кірбі нагадав, що республіканці та демократи підтримували допомогу Україні протягом восьми місяців російської війни проти України.
«Я думаю, всі розуміють, що поставлено на карту, а це більше, ніж місто Херсон чи Харків. Це ідея суверенітету і те, як виглядатиме система безпеки в Європі у майбутньому», - сказав він.
Кірбі наголосив, що адміністрація президента США Джо Байдена працюватиме «пліч-о-пліч з Конгресом у майбутньому», коли йдеться про додаткову фінансову підтримку України.
Він переконаний, що обидві палати Конгресу, демократи та республіканці будуть готові надавати підтримку Україні до закінчення війни.
«Йдеться про двопартійну підтримку у Конгресі зусиль, щоб Україна змогла захистити себе та відстояти свій суверенітет. Тому що це справді те, що поставлено на карту, окрім, звичайно, буквально сотень тисяч українських життів, які постраждали від цієї війни», — сказав він.
Російські «Шахеди» стали ще смертоноснішими. Окупанти почали встановлювати на них нові комбіновані бойові частини, щоб завдати найбільшого ураження, передають Патріоти України. Військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світ...
Три дні протягом тижня втрати росіян складають менше 1000 солдатів. Менше 900 виведених протягом доби з ладу окупантів, як сьогодні, не фіксувалося дуже давно. Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.05.25 орієнтовно склали: