Очільник ГУР Міноборони натякнув, що частина захисників "Азовсталі" скоро може повернутися додому

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявляє, що наразі відомо про долю всіх полонених і найближчим часом багато хто побачить своїх близьких вдома. Про це Буданов сказав під час інформаційного телемарафону, відповідаючи на питання про долю українських полонених, зокрема, про відсутність близько місяця інформації про захисників Маріуполя, передають Патріоти України.

"Ця інформація не зовсім коректна. Тому що про долю, скажімо так, майже усіх нам дуже чітко відомо. Ми займаємося їх визволенням з полону і сподіваюсь, що вже у найближчий термін багато хто побачить своїх близьких вже вдома", - акцентував Буданов.

Він додав, що про конкретну дату говорити зарано, тому що справа іде про поетапний обмін полоненими. "Це не буде обмін за один раз на даному етапі. Це буде кілька етапів здійснено. Невеликі обміни йдуть постійно, періодично наш центр звітує про ці цифри. Найближчим часом ми сподіваємося звільнити більш-менш значну кількість наших полонених. І про це буде одразу повідомлено у ЗМІ. Чекайте та слідкуйте за цим", - зазначив Буданов.

Начальник ГУР Міноборони зауважив, що найскладніше звільнити військовослужбовців командного складу. "Найголовніша проблема у командному складі. Те що стосується рядового складу, тут набагато легше йдуть питання. Коли йде мова про керівників підрозділів, зрозуміло - це набагато складніше. Основна частина людей знаходиться у таборі військовополонених на території населеного пункта Оленівка. Періодично певних людей звідси вивозять для проведення слідчих дій. Це все, що я можу зараз повідомити", - сказав Буданов.

Він наголосив, що про долю всіх полонених дуже добре відомо. "Це питання завжди є на контролі і ми це відслідковуємо. І не тільки відслідковуємо, але й вживаємо заходів для їх реального повернення. Дочекайтеся трошки і я певен ви самі все побачите", - підкреслив Буданов.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...