
Весною 2022 року на підступах до Миколаєва 59-та ОМПБр ім. Якова Гандзюка зупинила просування ворога, пішла в атаку та відкинула супротивника практично за 20 кілометрів від міста. Потім почалася справжня "зачистка" загарбницьких лав, передають Патріоти України
Кадри з роботою наших військових опублікували на Telegram-каналі ЗСУ. Бійці підрозділу завдали тоді противнику колосальних збитків, що послабило їхні позиції аж до повного витіснення з регіону
"Від нас була потрібна активна артилерійська та позиційна робота. Знищення техніки, особового складу, унеможливлення логістики ворога, відрізання супротивника на Правому березі від мостів через річку Дніпро", – поділився подробицями оборонної роботи командир 59-ї ОМПБр Вадим Сухаревський.
Він додав, що вже у серпні розпочалася контрнаступальна операція, яка проходила блискуче. Траплялося, що один танк вів успішну битву з дев'ятьма ворожими Т-72, Т-80 та Т-90.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...