Окупанти готуються до провокації на Запорізькій АЕС із викидом радіації, - "Енергоатом"

Російські окупанти готуються до провокації на Запорізькій АЕС з викидом радіації, розгортуючи у Мелітополі хімічні лабораторії. Про це повідомляє НАЕК "Енергоатом" у Telegram, передають Патріоти України.

"Стало відомо, що до Мелітополя вони завезли 10 хімічних лабораторій. За допомогою цих лабораторій росіяни планують рятувати своїх офіцерів та генералів у разі радіаційних викидів на ЗАЕС", - йдеться в повідомленні.

Так, міський голова Мелітополя Іван Федоров розповів, що зараз лабораторії розташовані на території одного з лікарняних закладів міста.

"Це чергове підтвердження готовності Росії вчинити акт ядерного тероризму, спровокувавши на захопленій Запорізькій АЕС аварію з викидом радіації", - підкреслили в компанії.

В "Енергоатомі" вчергове закликали все світове співтовариство, ООН та МАГАТЕ якнайшвидше сприяти виведенню російських військових з території ЗАЕС та Енергодара, демілітаризувати станцію та повернути її під повний контроль України.

"Путін грає з вогнем щодо власної країни": У Німеччині закликали готуватися до розпаду Росії

четвер, 25 червень 2026, 9:44

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...

Процес повернення з СЗЧ набирає оберти: Одна з найуславленіших бригад ЗСУ отримала 60 заявок за добу

четвер, 25 червень 2026, 9:35

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...