Окупанти готуються до провокації на Запорізькій АЕС із викидом радіації, - "Енергоатом"

Російські окупанти готуються до провокації на Запорізькій АЕС з викидом радіації, розгортуючи у Мелітополі хімічні лабораторії. Про це повідомляє НАЕК "Енергоатом" у Telegram, передають Патріоти України.

"Стало відомо, що до Мелітополя вони завезли 10 хімічних лабораторій. За допомогою цих лабораторій росіяни планують рятувати своїх офіцерів та генералів у разі радіаційних викидів на ЗАЕС", - йдеться в повідомленні.

Так, міський голова Мелітополя Іван Федоров розповів, що зараз лабораторії розташовані на території одного з лікарняних закладів міста.

"Це чергове підтвердження готовності Росії вчинити акт ядерного тероризму, спровокувавши на захопленій Запорізькій АЕС аварію з викидом радіації", - підкреслили в компанії.

В "Енергоатомі" вчергове закликали все світове співтовариство, ООН та МАГАТЕ якнайшвидше сприяти виведенню російських військових з території ЗАЕС та Енергодара, демілітаризувати станцію та повернути її під повний контроль України.

Іволжанське під контролем ЗСУ: У ЦПД спростували російські фейки про ситуацію на Сумщині

четвер, 25 червень 2026, 11:28

Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...

Росія перетворює Африку на полігон впливу: ГУР попередило про нову стратегію Кремля

четвер, 25 червень 2026, 11:22

Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...