
Російські війська почали використовувати цивільний транспорт для доставки пального до прифронтових районів уздовж траси Р-280 «Новоросія». Причиною такого рішення стали значні втрати бензовозів, які дедалі частіше стають цілями для Сил оборони України. Про це повідомляє військовий рух «АТЕШ» із посиланням на свого агента серед військовослужбовців угруповання військ «Дніпро», передають Патріоти України.
За наявною інформацією, командування РФ наказало залучити для перевезення пального конфісковані автомобілі росіян, транспорт комунальних служб, поштові машини, хлібовозки, а також фургони для доставки продуктів і медикаментів. Транспортні засоби планують повністю завантажувати каністрами з пальним об’ємом від 20 до 1000 літрів.
Крім того, водіям і супроводжуючим категорично заборонили носити військову форму. Також до логістичних операцій планують залучати транспорт російських підприємств та автомобілі, передані так званими z-волонтерами.
За словами агента руху, бензовози дедалі рідше досягають пунктів призначення через ефективну роботу українських сил, тому російське командування вирішило маскувати військові перевезення під цивільні.
У «АТЕШ» наголошують, що використання цивільної інфраструктури та транспорту у військових цілях створює додаткову небезпеку для мирного населення та цивільних водіїв. Там вважають, що такі дії є свідомим порушенням норм міжнародного гуманітарного права.
Повідомляється, що отриману інформацію вже передано Силам оборони України для подальшого реагування.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...