Окупанти можуть "у тестовому режимі" запускати інформацію про намір захопити Київ, - заступниця міністра оборони

Станом на сьогодні інформація про повторний наступ на Київ не підтверджується. Про це повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.

"Станом на сьогодні такої інформації, яка б свідчила про можливий прямо сьогодні наступ (на Київ - ред.), в нас немає. Але ми повинні розуміти, що загроза і Києву, і всій території України є постійно, тому що у нас війна - це по-перше. По-друге, найпростіший і найшвидший спосіб встановити контроль над всією Україною для ворога - це звісно захопити Київ. Тому ми повинні розуміти, що ці ризики є постійно", - зазначила Маляр.

Вона додала, що те, що нагнітається і створюються панічні хвилі, з великою ймовірністю може бути вигідно ворогу, і вони в тестовому режимі можуть запускати таку інформацію.

Напередодні російське видання "Медуза" з посиланням на власні джерела писало про нібито плани Кремля вдатися до нового штурму Києва. "Програмою-мінімум", пише видання, для Москви є встановлення повного контролю над Донбасом, а виграти війну включно зі штурмом української столиці російське керівництво хоче до осені.

Україна готує ривок на фронті: Шмигаль розкрив для партнерів в Гданську на найближчий тиждень

четвер, 25 червень 2026, 19:38

Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...

Українське зерно могло стати платою за "Шахеди" для Росії: Спливли подробиці поставок до Ірану

четвер, 25 червень 2026, 19:10

Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...