Українські розвідники показали, як вдалося звільнити селище Невське на Луганщині. Під час цього в українському полоні опинилося 3 окупантів, ще 34 ворогів було знищено. Про це йдеться на сторінці Головного управління розвідки Міноборони, передають Патріоти України.
"Група "Кедр" Головного управління розвідки Міністерства оборони України 23 жовтня за участі 5-ї роти 66-ї бригади Збройних сил України звільнила селище Невське Луганської області", — йдеться в повідомленні.
Під час блискавичної наступальної операції українські захисники розбили окупантів, які мали перевагу в силі. Було знищено 34 ворожих стрільців та 3 кулеметні розрахунки. Вцілілі росіяни покинули бронетехніку та втекли з селища.
Розвідники взяли в полон трьох російських "контрактників", військовий КАМАЗ з боєкомплектом та дві бойові машини піхоти.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....