
У районі селищ Давидів Брід та Велика Олександрівка окупанти підірвали мости через річку Інгулець, щоб зашкодити контрнаступу Збройних сил України. Про це повідомили на сторінці Оперативного командування "Південь" в Facebook, передають Патріоти України.
"Ворог вишукує засоби і заходи протидії контрнаступу наших сил. Спецпідрозділи окупантів підірвали мости через річку Інгулець в районі Давидового Броду та Великої Олександрівки", – йдеться у повідомленні.
Крім того, у районі Добрянки, що на півночі Херсонщини, ворожа диверсійно-розвідувальна група намагалася здійснити прорив у тил українських підрозділів. Наразившись на влучну відсіч стрільців ЗСУ, окупанти ретирувалися на вихідні позиції.
Окупанти продовжують вкривати підступи до своїх позицій артилерійсько-мінометним вогнем. Під обстріли потрапляють населені пункти. Так, росіяни атакували з реактивних систем залпового вогню "Торнадо-С" та гармат ствольної далекобійної артилерії "Піон" калібром 203 мм місто Миколаїв.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...