
Українська розвідка повідомила, що окупанти вже провели фактично всі дії, аби перепід'єднати ЗАЕС до російської енергомережі. Наразі загарбники "вичікують момент". Відповідну заяву про ситуацію на ЗАЕС зробив Вадим Скібіцький – представник Головного управління розвідки Міноборони, передають Патріоти України.
Він зауважив, що окупанти вже провели необхідні випробування. Зокрема, загарбники відновили лінії передач, які йдуть від ЗАЕС у напрямку Каховки та Мелітополя.
"І за нашими даними, наприкінці липня вони вже перевірили можливість під'єднання цієї системи до енергосистеми Росії. Вони рішуче налаштовані на те, щоби під'єднати Запорізьку атомну електростанцію в єдину мережу Росії", – заявив Скібіцький.
За даними розвідки, метою окупантів є повністю забезпечити Крим електроенергією. росіяни планували зробити це ще у першій половині серпня. Водночас тоді окупантам це не вдалося. Наразі вони вичікують.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...