Російські загарбники вдарили по об'єктах критичної інфраструктури у місті Запоріжжя. Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух у Telegram, передають Патріоти України.
"Після невеличкої перерви ворог знову обстріляв Запоріжжя, вдаривши по об'єктах критичної інфраструктури", - наголосив голова ОВА.
При цьому наслідки терористичної атаки наразі уточнюються. "Будь ласка, залишайтеся в укриттях, імовірні повторні атаки", - додав Старух.
Пізніше голова ОВА повідомив, що внаслідок цієї ракетної атаки зруйнована лише промислова будівля, а жертв серед населення немає. "На щастя, після нової ракетної атаки ворога, усі живі та неушкоджені. В результаті потрапляння, зруйнована промислова будівля. Сьогоднішня подія вкотре нагадує: треба постійно залишатися пильними і обережними", - написав Старух.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....