Російські загарбники вдарили по об'єктах критичної інфраструктури у місті Запоріжжя. Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух у Telegram, передають Патріоти України.
"Після невеличкої перерви ворог знову обстріляв Запоріжжя, вдаривши по об'єктах критичної інфраструктури", - наголосив голова ОВА.
При цьому наслідки терористичної атаки наразі уточнюються. "Будь ласка, залишайтеся в укриттях, імовірні повторні атаки", - додав Старух.
Пізніше голова ОВА повідомив, що внаслідок цієї ракетної атаки зруйнована лише промислова будівля, а жертв серед населення немає. "На щастя, після нової ракетної атаки ворога, усі живі та неушкоджені. В результаті потрапляння, зруйнована промислова будівля. Сьогоднішня подія вкотре нагадує: треба постійно залишатися пильними і обережними", - написав Старух.
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...