У районі Бахмута російські війська застосовують тактику штурму окремими підрозділами та навіть невеликими групами, зазнаючи там шалених втрат. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів очільник Донецької ОВА Павло Кириленко, передають Патріоти України.
Зокрема, він підтвердив слова голови Офісу президента Андрія Єрмака про те, що "в Бахмуті картини, немов з Першої світової, морок і трупи ворогів, яких навіть не забирають з поля бою. Вони кладуть своїх сотнями без ідеї, без честі".
"Це так, як сказав очільник Офісу. Ця інформація відповідає дійсності. Ворог зараз тактику дещо змінив і застосовує тактику штурму окремими своїми підрозділами, навіть невеликими групами. Наприклад, йде група з десяти осіб без підтримки техніки. До того, як вони виходять, йде артилерійська підготовка і після того виходять такі невеликі штурмові групи. Як правило, вони вже у зворотній бік не повертаються", – описав ситуацію очільник Донеччини.
Він також повідомив про величезні втрати російських військ на Бахмутському напрямку. "Їхні тіла буквально складують на певних ділянках фронту – де вони проводять наступальні дії і не можуть прорвати оборону. І там ці тіла або фрагменти цих тіл ворог і залишає – всіх, кого застосовує в наступальній операції. Тобто це не тільки регулярні збройні сили РФ, а й приватні військові компанії на кшталт "Вагнер", – повідомив Кириленко.
Він додав, що щодня на Бахмутському напрямку гинуть по 200 окупантів. "Вони застосовують таку тактику, що беруть кількістю, навалою живої сили. Тобто їх "кладуть" там, їх просто розбивають наші захисники, підвозять нові групи, нове підкріплення, і вони знову таки йдуть і йдуть", – пояснив голова ОВА.
Він також описав головну мету ворога на Бахмутському напрямку, проте переконаний, що противник її не досягне. "Генштаб дуже добре це розуміє, яку основну мету вони мають: якщо навіть не заходити в Бахмут, то обійти його, щоб відкрити собі подальший шлях до півночі, центру області. Але при цьому командування також дуже добре розуміє, що ворогові необхідне місто, щоб зупинитися на холодний зимовий період. Але вживаються всі заходи, щоб ці спроби були невдалими, якими вони й є станом на зараз", – розповів Кириленко.
Професор Мангеттенського університету Ігор Айзенберг вважає, що лідер Китаю Сі Цзіньпін бажав би завершення російсько-української війни, якби від цього страждали китайські економічні інтереси. Таку думку він висловив в етері Еспресо, передають Патріоти...
Наразі у світі є тенденції до ескалації, оскільки настала перехідна стадія: фактично кінець стабільності, яка існувала з кінця Другої світової війни. Про це в інтервʼю «Главкому» заявив історик Гарвардського університету Сергій Плохій. Як пояснює науко...