
У Харкові в суботу, 11 лютого, орієнтовно о 23:09 пролунало три вибухи. Окупанти вкотре атакували інфраструктуру міста. Про це повідомляє голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України.
У Харкові о 23:09 оголосили повітряну тривогу. Після цього у місті пролунав вибух. Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов попередив про загрозу повторних ударів та закликав місцевих негайно пройти до укриттів.
"Увага! Жителі Харкова і області, окупанти знову завдають ударів! Не ігноруйте сигналів тривоги. Залишайтеся в укриттях!", - написав Синєгубов.
Місцеві жителі у соцмережах повідомляють про кілька потужних вибухів.
Міський голова Харкова Ігор Терехов повідомив, що окупанти атакували місто ракетами С-300.
"Ракетні удари по Харкову. Попередньо ракетами С-300. Інформація про руйнування та постраждалих зараз уточнюється", - йдеться у повідомленні.
Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов додав, що окупанти завдали по Харкову три ракетні удари. Терористи традиційно обстріляли інфраструктуру міста. "За попередніми даними, було три влучання ворожих ракет С-300 у місті. Пошкоджено один з інфраструктурних об’єктів. Інформація про постраждалих та масштаби руйнувань уточнюються", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у Харкові та області вдалося повністю відновили електропостачання після масованої ракетної атаки РФ 10 лютого.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...