"Они хотели подорвать мой мост!": Путін розразився безглуздою заявою про причини піратства поблизу Керченської протоки

Голова російської держави явно «нес пургу», ігноруючи доконані факти і вибудовуючи дивні причинно-наслідкові зв’язки

Відповідаючи на прес-конференції за підсумками саміту G20 на питання Путін заявив, що російські прикордонники затримали українські кораблі тому, що ті "пішли в Керч".

"Навіть після того, як вони (українські кораблі - ред.) порушили наші територіальні води, все одно їм прикордонники сказали: "Якщо ви підете в Керч, станьте на стоянку і візьміть лоцмана". "Ні, ми туди не підемо". І відразу ж туди пішли", - описав російську версію президент РФ.

"Наші прикордонники почали їх витісняти тільки тому, що вони пішли в Керч. Хоча при цьому багато разів публічно говорили про те, що міст збираються підірвати. А що прикордонникам було робити? На вимоги зупинитися не підкоряються, почали тікати в нейтральні води", - сказав Путін.

При цьому підкреслив, що Росія раніше пропускала українські військові судна через Керченську протоку, зокрема 11 вересня.

Залишається, лише питання, чи вірить сам голова російської держави в те, що говорить, чи звично бреше, як це доведене вже не раз. Варто нагадати, що міністр оборони США прямо засумнівався у розумових здібностях Володимира Володимировича, котрий просто не розуміє, що йому намагаються пояснити.

Велика "зачистка": У Раді проголосували за звільнення Криклія та Петрашка, на черзі - Степанов

вівторок, 18 травень 2021, 17:57

У вівторок, 18 травня, Верховна Рада України зібралася на позачергове засідання для того, щоб розглянути питання звільнення трьох міністрів: Владислава Криклія з посади міністра інфраструктури, Ігоря Петрашка – з посади міністра розвитку економіки. Так...

"​То, что Кличко не скрывает своих намерений побороться за пост президента, является крайне плохой новостью для Зеленского. И вот сейчас мы видим его ответ на эти угрозы", - Березовець

вівторок, 18 травень 2021, 17:23

"Война Владимира Зеленского с Виталия Кличко - это воплощение той самой политики деолигархизации, которую активно продвигает президент. А также свидетельство того, что любые договоренности с Офисом президента не стоят одного айкоса Зеленского", - пише ...