
У російських загарбників на Харківському напрямку почалися масові бунти. Там цілі підрозділи відмовляються йти у наступ. Очевидно, що це вже не перший випадок. Про це свідчить телефонна розмова окупантів, яку перехопили працівники СБУ, передають Патріоти України.
Судячи з розмови, що це вже не перший подібний випадок у цьому полку. "Знову бунт, на*уй! Як я зрозумів, особовий склад… весь. Практично весь", - розповідає своїм командирам окупант, який воює на Сході України. Цікаво, що для того, аби приборкати попередній підрозділ "бунтівників", їх "посадили в підвал". Проте, схоже, що це не допомогло.
В СБУ додали, що якщо окупантів таки змусять йти у наступ, то вони можуть здатися в полон і зберегти життя. Для цього є спеціальна гаряча телефонна лінія – 2402 (працює як для російських, так і для українських номерів).
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...