
У Росії не закінчується атракціон небаченої щедрості для матерів та вдів ліквідованих в Україні окупантів. Губернатор Псковської області Михайло Ведерніков пообіцяв жінкам запустити безкоштовні маршрути до села Вибути, де розташований цвинтар з останками їхніх чоловіків. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали, передають Патріоти України.
Правда, з таким проханням до керівника області звернулися самі росіянки, щоб мати можливість частіше відвідувати могили рідних.
"Село Вибути – не тільки батьківщина княгині Ольги, але там також є цвинтар, де ховають військових. Зокрема там 2014 року таємно ховали загиблих в Україні псковських десантників", – вказано в повідомленні. Ведерніков був зворушений скромними проханнями вдів безглуздо загиблих чоловіків, тому пообіцяв виконати їх. Однак для початку у Вибути їздитимуть лише малогабаритні маршрутки, мабуть, щоб не привертати непотрібної уваги місцевих жителів до масових поховань "другої армії світу".
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...