"Останнє літо Путіна": У Зеленського різко прокоментували масований обстріл Києва "Іскандерами"

У ніч проти 1 червня, внаслідок російської атаки на Київ загинули 3 людини, серед них - дитина. У Зеленського різко відповіли на черговий жорстокий обстріл росіян. Радник глави ОПУ Михайло Подоляк сказав, що Росія "святкує день вбивства дітей", передають Патріоти України.

Подоляк зазначив, що Росія не має жодного відношення до цивілізованого світу. "Безумовно, 1 червня остаточно зафіксувало, що ніякого відношення до сучасної цивілізації Росія точно не має. Це все фікція. Вони кажуть: "Ми святкуємо День захисту дітей". Всього цього немає. Вони святкують не День захисту дітей, а день вбивства дітей. Це офіційне свято Росії – день вбивства дітей", – зауважив він.

Він наголосив, що це літо - "останнє для Путіна", яке Росія використовує, щоб вбити якомога більше дітей. "Ми повинні перемогти у війні для того, щоб вони боялись ще багато років, щоб коли вони бачитимуть слово "Україна", то сиділи у "мокрих штанцях". Це єдиний фактор, який буде їх стримувати. Вони повинні боятися безжального покарання", - зазначив Подоляк.

За його словами, фіксація цього програшу повинна бути дуже жорсткою. "Потрібно напрацьовувати різні програми, аби Росію покарали юридично", - резюмував Подоляк.

Ніхто не приїхав: Посол заявив, що Польщу однією з перших кликали на збройовий форум у Києві

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:28

Посол України в Польщі Василь Зварич розповів, що представників країни запрошували на форум оборонних індустрій в Києві, але ніхто з них не приїхав. Він упевнений, що питання необхідно адресувати полякам, так як країна була однією з перших, кого запрос...

З Росії втік військовий льотчик, він одразу здався найближчому посольству США

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:45

З Росії втік льотчик Росгвардії. Відправившись у відпустку з сім'єю до ОАЕ, він вже на місці здався представникам американського посольства. Про це повідомляє телеграм-канал "Досьє шпигуна", передають Патріоти України. Військовослужбовець авіаційної е...