Паніка на півострові наростає: У Шойгу наказали засекретити факти вибухів на військових об’єктах у Криму, - розвідка

Російські окупанти вирішили приховувати факти вибухів на військових об'єктах на території тимчасово окупованого Росією Криму. Наказ про засекречування "бавовни" на півострові у ході спеціальної наради віддав заступник міністра оборони РФ Дмитро Булгаков, передають Патріоти України.

Якщо ж інформація "просочуватиметься", російські окупанти планують пояснювати вибухи "недбальством" посадовців і запевняти, що їхні імена вже відомі та що вони неодмінно будуть відповідати за збитки. Про це у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

За даними українських розвідників, окупаційній адміністрації Криму наказано засекречувати факти вибухів на військових об’єктах

"Під час спеціальної наради, заступник міністра оборони РФ Дмитро Булгаков наказав у будь-який спосіб приховувати факти вибухів на складах боєприпасів та військових об’єктах, що дедалі частіше стаються на території тимчасово окупованого Криму", – зазначили у ГУР.

Якщо ж інформаці. приховати не вдасться, вибухи вже централізовано пояснюватимуть "головотяпством"."У випадках, якщо інформація про знищення військових об’єктів ставатиме відомою громадськості, для того щоб запобігти ще більшій паніці, окупанти розповідатимуть про халатність чи недбальство певних посадових осіб, прізвища яких вже встановлені і яких буде притягнуто до відповідальності", – розкрили плани окупантів українські розвідники.

Таке рішення було ухвалено найімовірніше не лише через серйозний "іміджевий" удар по "другій армії світу", "найкращому у світі російському ППО" та "професійності" російських спецслужб. Ще однією причиною вочевидь є намагання уникнути паніки на півострові. Адже вже тисячі росіян намагаються терміново виїхати з території Криму. Паніка в окупантів піднялася після серії вибухів на військових об’єктах.

У нардепа ОПЗЖ проводять обшуки, – ЗМІ

середа, 1 лютий 2023, 12:42

Правоохоронці прийшли з обшуком до Вадима Столара. У РБК-Україна зазначили, що їм повідомили про це джерела у правоохоронних органах, передають Патріоти України. Вадим Столар залишив Україну за кілька днів до повномасштабного вторгнення в Україну й пер...

Британська розвідка розповіла, яке місто за межами Донбасу найбільше обстрілюють росіяни і з якою метою

середа, 1 лютий 2023, 12:28

Херсон є містом, який найбільш часто обстрілюють російські окупаційні війська, за межами Донбасу. Обстрілюючи велике українське місто російські командири прагнуть знизити бойовий дух цивільних та стримати контратаки України через річку Дніпро. Про це п...