"Павуки в банці" знищать самі себе: На Запоріжжі кадирівці почали "шманати" бурятів, бо дуже бояться українських ДРГ

На тимчасово захопленій території Запорізької області окупанти влаштовують перевірки одне одного, бо бояться проникнення українських диверсантів. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України.

"У селищі Пришиб (Запорізька область) кадирівці збільшили кількість блокпостів та влаштовують облави на місцевих. При цьому, окупанти настільки бояться українських ДРГ, що перевіряють навіть одне одного. Так, кадирівці на блокпостах влаштовують перевірки бурятам, які базуються в сусідній Михайлівці", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що кадирівці навіть не приховують від місцевих, що їх головна мета – це зупиняти дезертирів з фронту. Водночас окупанти займаються й мародерством.

У Путіна великі проблеми: Росія втратила чверть виробництва бензину на тлі атак по НПЗ , - Reuters

середа, 24 червень 2026, 18:22

Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...

"Приховане" послання: Аналітики ISW розкрили справжній зміст заяв Путіна про мир

середа, 24 червень 2026, 17:30

Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...