"Перед нами "музиканти" стоять, там взагалі "м’ясо": Окупант відверто розповів про втрати (аудіо)

Армія країни-агресора РФ щодня зазнає втрат на війні в Україні. Бійці Збройних Сил нашої держави активно знищують окупантів. Про це вкотре стало відомо із перехопленої розмови військового злочинця РФ із родичем. Запис опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Військовий РФ розмовляв із братом. Він розповів про обстріли позицій українською армією та втрати в особовому складі. "Тут теж таке, бл* звичайно, розп*здяйство", – зізнався окупант.

Брат у відповідь сказав, що знає про це і спитав, як ситуація з їжею. "Їжи немає. Тільки вода. Півторашка на двох на добу", – розкрив подробиці про забезпечення армії РФ військовий.

Крім того, він розповів, що знаходиться на передовій, за 3 км від локації ЗСУ. Під час було розмови гучно – йшов мінометний обстріл. А ще військовий злочинець РФ сказав, що окупанти стріляють один по одному. "У нас уже, бл* он командир, його заступник – 300-й, а хлопчина поруч був – 200. *башать так, нах*й, з танка, що тільки лопості летять, то наші, нах*й, не розрахують, поряд покладуть і п*здец. Перед нами "музиканти" стоять, там взагалі "м'ясо", – зізнався загарбник.

З його слів, померти на фронті дуже просто. Для цього достатньо з'явитись "не в той час, не в тому місці".

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...

"Поїду у Пхеньян!": Лавров в ООН назвав Захід "імперією брехні"

субота, 23 вересень 2023, 22:30

У суботу, 23 вересня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у своєму виступі в ООН назвав країни Заходу “імперією брехні”, а також заявив, що реалізувати мирні ініціативи України “нереально” та сказав, що поїде продовжувати переговори до Північ...