Перетворили на брухт: ВМС показали знищення двох російських "Панцирів" у Херсонській області

Українські військові знищили два зенітних ракетно-гарматних комплексів "Панцир-С1". Це сталось у Херсонській області, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Військово-Морських сил Збройних сил України.

У ВМС показали відео, ймовірне зняте дронами, на якому видно ураження ворожої техніки. На відео показано, як безпілотник атакує російський "Панцир-С1". "Наші воїни продовжують перетворювати російську техніку на металобрухт. Дякую за роботу", - підписано відео.

Нагадаємо, що "Панцир-С1" - це російський самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс. Його використовують для ближнього прикриття об’єктів від повітряного нападу. Він може захищати об’єкт від наземних та надводних загроз.

"Панцир-С1" було створено у 1994 році, а потім модернізували. Наприкінці 2012 року його взяли на озброєння російської армії.

Підіграють Путіну: Стало відомо, яка країна допомагає Росії обходити нафтові санкції

п’ятниця, 26 червень 2026, 19:50

Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...

Дискусії тривають: Україна може отримати "нагороди" за очікування вступу до ЄС, - Politico

п’ятниця, 26 червень 2026, 19:36

У Європейській комісії триває робота над планом, який передбачає надання країнам-кандидатам на вступ до ЄС спеціальних пільг. Україна також може отримати особливі бонуси, передають Патріоти України з посиланням на Politico. Брюссель планує зробити проц...