П'яні поліцейські влаштували під Києвом жахливу аварію зі смертельними наслідками (фото)

В Нацполіції намагаються зам'яти справу і спростовують інформацію про алкогольне сп'яніння копів.

На місці ДТП. Фото: Фейсбук.

Під Києвом сталася жахлива ДТП зі смертельними наслідками, в якій свідки звинувачують співробітників поліції. Як видно з фото з місця аварії, в салоні поліцейського авто вціліла недопита пляшка віскі. За свідченням очевидців, поліцейські були п'яні, один з них загинув, другий в критичному стані з переломами тазу і хребта в реанімації. Прогноз негативний. При цьому справу намагаються зам'яти, а постраждалі в аварії просять допомогти. Так пише Влад Антонов на своїй сторінці в Фейсбуці, передають Патріоти України.

«Два п’яних співробітника поліції Гадяцького району, Полтавської області, що рухалися в бік Києва, на автомобілі Лада 2109 на швидкості близько 150 к /ч, виїхавши на смугу зустрічного руху вдарили автомобіль Ваз 21099, за тим вдарили автомобіль Лада Ларгус так само на зустрічній смузі», – розповів подробиці трагедії Антонов.

За його словами, у водія авто Ваз 21099 зламана нога, у водія Лада Ларгус - удари і садна. В автомобілі Лада 2109 загинув пасажир, водія забрала швидка з переломом таза.

"Під час огляду автомобіля Ваз 2109, МНС знайшли недопиті спиртні напої. Медсестра при огляді водія підтвердила його алкогольне сп'яніння. Водії ВАЗ 21099 і Лада Ларгус пройшли огляду на драгері, були тверезі", - повідомив Антонов.

У той же час начальник відділу комунікації управління Нацполіціі в Полтавській області Юрій Сулаєв спростовує інформацію про те, що поліцейські були п'яні. "Це цинічна брехня", - заявив він.

"Логічний кінець": Тука заявив, що Крим перетвориться на острів тижнів за два

субота, 27 червень 2026, 6:33

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...

Ракети "Фламінго" атакували Волгоград, чотири "дольоти" по стратегічному підприємству – OSINT

субота, 27 червень 2026, 6:05

Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...