Підбивають на бунт проти "святих" скреп та рідного Мордору: Влада Єкатеринбургу звинуватила дипкорпус консульства США у деструктивному впливі на студентів, - ЗМІ

Один з головних мегаполісів Росії нещодавно сколихнули хвилі народних протестів через наміри московських попів разом з партією Путіна та місцевими чиновниками відняти у ледве не останній клаптик зеленої зони в центрі Єкатеринбурга

Посадовці Єкатеринбурга закликали навчальні заклади припинити співпрацю з консульством США, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Консульство США в "столиці" Уралу організовує в місті різноманітні культурні й освітні заходи, активно рекламуючи їх у соцмережах. Але є ознаки, що місцева влада намагається обмежити доступ американських дипломатів і лекторів до закладів вищої і професійної освіти міста.

Місцеве інтернет-видання 66.ru оприлюднило копію листа до вищих і середніх спеціальних освітніх закладів Єкатеринбурга, підписаного 30 травня керівником освітньої галузі Свердловської області, центром якої є місто, Юрієм Біктугановим. У ньому цим закладам вказано припинити як «небажану» співпрацю з американським консульством.

Однак Радіо Свобода зазначає, що автентичність листа не доведена.

Консульство «реалізовує проекти, що створюють загрозу формування негативного іміджу соціально-політичних процесів» у Росії, мовиться в тексті.

Зокрема, такі проекти консульства, як День юного дипломата, курс розмовної англійської мови, курс письменницької майстерності, «за інформаційним матеріалом і оціночними судженнями мають деструктивний характер для суспільно-політичного життя нашої країни», мовиться в документі.

Обласна влада перевіряє правдивість документа. При цьому в обласному міністерстві освіти підтверджують, що на згадані проекти консульства «дійсно надходили скарги від студентів і їхніх батьків». Суті скарг посадовці не уточнили.

Заступник посла США в посольстві в Москві Ентоні Ґодфрі прокоментував ці події, згадавши атмосферу сталінських часів.

«Це звучить як слова, що могли бути написані у 30-ті роки (20-го століття — ред.), а не у 21-му столітті», — заявив він російському агентству Інтерфакс.

Військова операція УНЄЯ в Лівії наростає. США погрожують Асаду новими санкціями. Бойовики ІДІЛ розпочали великий наступ в пустелі Хомсу. Новини з Аравійського півострову.

п’ятниця, 10 квітень 2020, 5:45

Огляд подій на Близькому сход. 9 квітня 2020 року. Лівія: Після оголошення законним урядом Західний та Центрального регіону Лівії зонами військових дій будемо очікувати активізації лівійської армії на цих ділянках фронту. Про серйозність цих намірів с...

Хіти тижня. У Лівії до боїв підключилися турецький флот. Огляд подій на Близькому сході 1 квітня 2020 року

п’ятниця, 10 квітень 2020, 4:00

Напруження на осі Іран-США наростає. ЦАХАЛ до КВІР/асада – «можем павтаріть». Саудівська Аравія примушує хуситів до миру. Лівія: Жорстокі бої на фронтах Тріполі тривають. Сторони намагаються переломити хід війни на свій бік. Кількість втрати вже йд...