
Російські окупанти готують для комісії МАГАТЕ виставу на Запорізькій атомній електростанції. Загарбники хочуть створити картинку, що нібито співробітники АЕС радіють окупації. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.
Він нагадав, що зараз на станції працюють два енергоблоки і вони підключені до енергосистеми України.
"На даний момент на Запорізькій АЕС працюють два енергоблоки, і вони підключені до української мережі. Ними керує диспетчер "Укренерго". Зараз йде нарощування потужності двох енергоблоків. Найголовніше, що станція зараз забезпечена електроенергією для внутрішнього споживання. Це означає, що живлення інших енергоблоків теж забезпечено", - зазначив експерт.
При цьому він вказав, що Росія готує цілий спектакль для зустрічі місії МАГАТЕ. "Окупанти змушують український персонал вчити інструкції, що можна говорити, а що ні. Також вони готують підставних людей, які будуть створювати ілюзію того, що персонал станції дуже радий російській окупації, і що дуже просять допомогти переключити АЕС на російську енергосистему. Ось такий спектакль готує Росія", - розповів Жданов.
Крім того, він вказав, що загарбники продовжують обстріли станції, після чого співробітники АЕС намагаються ліквідувати наслідки.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...