Підвезли "бавовни": У Донецьку та Луганську пролунали вибухи, у містах помітили дим (фото, відео)

Потужні вибухи пролунали в окупованих Донецьку та Луганську у четвер, 8 червня. Над містами помітили дим, передають Патріоти України.

Луганськ

У мережі заявляють, що вибухи пролунали у мікрорайоні "Городок". Російські пропагандисти стверджують, що нібито був "приліт" у промзону у район тепловозобудівного заводу.

Тим часом у Telegram-каналах шириться відео з окупованого Луганська. На кадрах зафіксований стовп чорного диму, який здіймається у небо після вибухів. Місцеві повідомляють, що у місті спостерігаються перебої з мобільним зв'язком.

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що у Луганську "приліт" по військові базі росіян. У мережі зазначають, що у місті чути сирени "швидких" та пожежних машин.

Донецьк

Тим часом в окупованому Донецьку також чули вибухи. Після цього над містом з'явився дим. Так звана "влада" заявляє про роботу ППО.

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...

Вони досі мріють про власну імперію? Після зради Москви у Карпатському питанні, у Єревані заговорили про свої права на Крим та Сочі

субота, 30 вересень 2023, 2:35

На Крим зненацька з'явився ще один претендент. Володимир Погосян, котрий в минулому займав високі пости в Єревані, заявляє, що Крим насправді на 70% вірменський і Вірменія має право забрати його собі разом із Армавіром та Сочі, повідомляє Телеграм-кана...