Пєсков прокоментував санкції проти доньки, яка жила в ЄС, та розповів про її реакцію

Прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що у його дочки "розплющилися очі". Так він прокоментував запроваджені проти неї 3 червня санкції ЄС. Цитату Пєскова опублікувало видання "Медуза", передають Патріоти України.

"І дуже цікаво, що вона теж підпала під санкції. У неї розплющуються очі", – сказав прессекретар Путіна. Йдеться про Єлизавету Пєскову, яка мала студентську посвідку на проживання в ЄС.

Як видно з її сторінки в Instagram (у неї було понад 200 тис. підписників, свою сторінку вона видалила), Пєскова багато часу проводила у Франції. Навіть у період карантину та заборон на перетин кордонів із туристичною метою вона публікувала фотографії з Парижа.

Пєскова довго жила у Франції і навчалася там, але давно переїхала до Москви і зараз працює у Фонді розвитку російсько-французьких історичних ініціатив.

Пєсков також заявив, що Росія нібито "досягла певних результатів" у війні проти України. "Спеціальна військова операція", за його словами, "продовжуватиметься до виконання всіх цілей".

"Це буде дуже скоро": У розвідці розповіли, коли Україна поверне окупований Крим

субота, 1 жовтень 2022, 7:39

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов висловив впевненість, що Україна відвоює Крим, і це буде дуже скоро. Про це він сказав під час національного телемарафону, передають Патріоти України. "Це моя така друга батькі...

"Квиток" в один кінець: У Росії готуються відправити на війну в Україну курсантів з Тюмені та Рязані, - Генштаб ЗСУ

субота, 1 жовтень 2022, 7:30

У зв’язку з суттєвою нестачею людських ресурсів, в першу чергу, офіцерських кадрів, російське військове керівництво вимушене передчасно задіяти курсантів військових училищ. Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ у соціальній мер...