Пєсков прокоментував санкції проти доньки, яка жила в ЄС, та розповів про її реакцію

Прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що у його дочки "розплющилися очі". Так він прокоментував запроваджені проти неї 3 червня санкції ЄС. Цитату Пєскова опублікувало видання "Медуза", передають Патріоти України.

"І дуже цікаво, що вона теж підпала під санкції. У неї розплющуються очі", – сказав прессекретар Путіна. Йдеться про Єлизавету Пєскову, яка мала студентську посвідку на проживання в ЄС.

Як видно з її сторінки в Instagram (у неї було понад 200 тис. підписників, свою сторінку вона видалила), Пєскова багато часу проводила у Франції. Навіть у період карантину та заборон на перетин кордонів із туристичною метою вона публікувала фотографії з Парижа.

Пєскова довго жила у Франції і навчалася там, але давно переїхала до Москви і зараз працює у Фонді розвитку російсько-французьких історичних ініціатив.

Пєсков також заявив, що Росія нібито "досягла певних результатів" у війні проти України. "Спеціальна військова операція", за його словами, "продовжуватиметься до виконання всіх цілей".

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...