"Плевок на могилы погибших активистов. Пздц": Блогер Наумович висловився щодо допису Ківи про Майдан

Сергій Наумович нагадав, що сам Ілля Ківа в 2014 році називав себе учасником Євромайдану, публікував численні фотографії в балаклаві, а після революції і багато в чому завдяки їй отримав досить високу посаду.

Опублікувавши пост про Євромайдан напередодні шостої річниці розстрілів, народний депутат від ОПЗЖ Ілля Ківа повторив тези кремлівської пропаганди про події в Україні в 2014 році. Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив блогер Сергій Наумович, передають Патріоти України.

"Ілля вкотре видав тези кремлівської пропаганди і приурочив це до чергової річниці. Такий собі плювок на могили загиблих активістів, плювок на сім'ї загиблих. Пздц ... Невже зовсім без принципів людина?" - йдеться в повідомленні.

Напередодні Дня Героїв Небесної сотні нардеп опублікував у телеграмі пост, в якому вимагав "захистити права і відновити добре слово про тих офіцерів, які віддали тоді свої життя, зазнали поранення і шкоду своєму здоров'ю в той час, як жменька негідників здійснювала кривавий переворот влади, результатом чого і стала 6-річна війна".

"Тобто він вважає, що: вбивці з "Беркута" - постраждалі, повалення диктатури Януковича - "кривавий переворот", у війні та окупації наших територій винна не Росія, а сама Україна і учасники Євромайдану. "Жменькою негідників", які вчинили "кривавий переворот" він назвав активістів і лідерів, комендантів Майдану - Парубія, Яценюка і т.д., серед яких, нагадаю, наставник Ківи у великій політиці Аваков. Забавно, правда?", - зазначає Наумович.

Водночас Наумович нагадав, що сам Ківа в 2014 році називав себе учасником Євромайдану, публікував численні фотографії в балаклаві, а після революції і багато в чому завдяки їй отримав досить високу посаду в державі і навіть зробив політичну кар'єру. "Знову перемикаю ТВ-канали і знову натикаюся на коментар Ківи, який раптом став ненавидіти "переворот" шестирічної давності, - пише блогер. - Здавалося б, просто уникай теми подій лютого 2014 року і хоча б в ці чорні дні не спекулюй на болю, який ніколи зникне".

Хіти тижня. Легалізація "ЛДНР" зависла: Москва надзвонює Єрмаку, а той "не чує", не до "зрад"

понеділок, 6 квітень 2020, 21:30

Андрій Єрмак під приводом великої зайнятості через рішення внутрішніх проблем, пов'язаних з поширенням в Україні коронавіруса COVID-19, "відмовляється спілкуватися" з Дмитром Козаком. У заступника голови адміністрації президента Російської Федерації Дм...

У Лівії маріонетка Путіна Хафтар відчуває нестачу палива та боєприпасів. Голодна Росія допомагає Асаду в продовольчій кризі. Саудити продовжують вчити русню ввічливості

понеділок, 6 квітень 2020, 21:25

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході 6 квітня 2020 року. Лівія: Субота на лівійських фронтах пройшла відносно спокійно. Місцевим жителям вдалося розблокувати дороги в районі Бені Валід від залишків понівеченої техніки ЛНА, як військової так...