Плідний день: За добу ЗСУ відправили на "концерт Кобзона" понад 400 окупантів

За шість місяців повномасштабної війни на території України російська армія втратила вбитими 46 250 своїх вояків. За останню добу лави "200-х" поповнили ще 400 загарбників. Про це повідомляється на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України.

Щодня зростають і втрати росіян у техніці. На сьогодні знищено:

  • танків ‒ 1936 (+7) од.
  • бойових броньованих машин ‒ 4251 (+6) од.,
  • артилерійських систем – 1040 (+3) од.,
  • РСЗВ – 272 од.,
  • засоби ППО – 148 од.,
  • літаків – 234 од.,
  • гелікоптерів – 202 од.,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 834 (+6),
  • крилатих ракет – 196 од.,
  • кораблів/катерів – 15 од.,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 3162 (+2) од.,
  • спеціальної техніки – 99.

Також, як передає Генштаб Збройних сил України, найбільших втрат противник минулої доби зазнав на Донецькому напрямку. Дані уточнюються.

Іволжанське під контролем ЗСУ: У ЦПД спростували російські фейки про ситуацію на Сумщині

четвер, 25 червень 2026, 11:28

Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...

Росія перетворює Африку на полігон впливу: ГУР попередило про нову стратегію Кремля

четвер, 25 червень 2026, 11:22

Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...