Плідний день: За добу ЗСУ відправили на "концерт Кобзона" понад 400 окупантів

За шість місяців повномасштабної війни на території України російська армія втратила вбитими 46 250 своїх вояків. За останню добу лави "200-х" поповнили ще 400 загарбників. Про це повідомляється на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України.

Щодня зростають і втрати росіян у техніці. На сьогодні знищено:

  • танків ‒ 1936 (+7) од.
  • бойових броньованих машин ‒ 4251 (+6) од.,
  • артилерійських систем – 1040 (+3) од.,
  • РСЗВ – 272 од.,
  • засоби ППО – 148 од.,
  • літаків – 234 од.,
  • гелікоптерів – 202 од.,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 834 (+6),
  • крилатих ракет – 196 од.,
  • кораблів/катерів – 15 од.,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 3162 (+2) од.,
  • спеціальної техніки – 99.

Також, як передає Генштаб Збройних сил України, найбільших втрат противник минулої доби зазнав на Донецькому напрямку. Дані уточнюються.

"Путін грає з вогнем щодо власної країни": У Німеччині закликали готуватися до розпаду Росії

четвер, 25 червень 2026, 9:44

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...

Процес повернення з СЗЧ набирає оберти: Одна з найуславленіших бригад ЗСУ отримала 60 заявок за добу

четвер, 25 червень 2026, 9:35

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...