Бойовий загін російських неонацистів "ДШРГ "Русич", що воює в Україні у складі російських військ, закликав вбивати українських дітей і віддавати полонених дівчат своїм солдатам. Про це йдеться у Telegram диверсійно-штурмової розвідувальої груп росіян, передають Патріоти України.
Російські неонацисти заявили, що "взагалі вважають", що все "небіле населення України" - дівчатка з 10 років і хлопчики з 5 років - "має бути фізично знищено".
Хлопчиків, що залишилися, рашисти пропонують "виховати як яничарів" у лавах російської армії, а дівчаток "після курсу нормальних дружин" з "паспортами не-громадян РФ" віддавати у дружини окупантів "по 2-3 штуки на руки".
"Ось і вирішення демографічного питання", - заявили неонацисти.
"ДШРГ" Русич " раніше публікувала інструкцію, як вбивати військовополонених і замітати сліди військових злочинів. Після чого Telegram справедливо відправив пост "в бан", заблокувавши канал екстремістів для Apple.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....