"По нас ї*ашать з мінометів, танків, нах*й, а нам навіть відходити не дозволяють": Окупант поскаржився на "важке життя" на Харківщині (аудіо)

Підрозділи збройних сил Російської Федерації охоплені панікою і шкодують, що приїхали на війну в Україну. Окремо окупанти відзначають героїчний опір українських захисників на Харківщині. Про це йдеться у перехоплених СБУ телефонних розмовах загарбників, передають Патріоти України.

Серед іншого, росіяни скаржаться на командирів, які посилають їх на смерть, а самі сидять в тилу. "Пацани вже просто на паніці такій, що... По нас ї*ашать з мінометів, танків, нах*й, а нам навіть відходити не дозволяють", – скаржиться російський окупант своїй матері.

Він обурений, що на передову кидають лише рядовий склад, а їхні командири сидять у безпечному місці в тилу. "Я дуже шкодую, що сюди поїхав. Тут кожен день рахується", – бідкається представник "другої армії світу".

Російські окупанти атакували Одещину ракетами

четвер, 23 березень 2023, 23:52

Українська протиповітряна оборона знищила дві авіаційні ракети Х-59, якими російські окупанти атакували Одещину. Про це повідомляє оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. "Близько 21:30 ворог намагався атакувати Одещину російськи...

Мав боротися... із відмиванням грошей: Сина російського генерала звільнили з впливової посади в Раді Європи

четвер, 23 березень 2023, 22:52

39-річний росіянин Ігор Небиваєв більше не є виконавчим директором програми Ради Європи по боротьбі з відмиванням грошей Moneyval після того, як ЗМІ пов’язали його батька з російською Службою зовнішньої розвідки. Про це повідомляється на сайті Ради Євр...