
У понеділок, 17 жовтня, під час атаки Києва російськими дронами-камікадзе іранського виробництва один із ворожих БПЛА збили співробітники патрульної поліції. Вони помітили у небі над столицею "мопед", коли перекривали дорогу. Про це патрульні розповіли "Суспільному", передають Патріоти України.
Тоді й розпочалося "полювання" на Shahed, участь у якому взяли кілька екіпажів поліції. Загалом правоохоронці зробили по дрону від 90 до 100 пострілів із автоматів.
"Після цього дрон різко змінив траєкторію та вибухнув в 50-70 метрах від нас. Нам пощастило, якби впав на дорогу, то ми могли б отримати якесь поранення", – зауважив патрульний Олександр.
Його напарник Ярослав розповів, що безпілотник окупантів поліцейські намагалися збити з АК-74, які беруть із собою на зміну. "Зброя та, яку беремо з собою на зміну – АК-74. Що було, те і застосовували. Цілі (безпілотники) знаходились в центрі міста. Один з них своєї цілі не досяг", – зазначив поліцейський.
Нагадаємо: після вибухів у Києві поліцейські перекрили рух транспорту на окремих ділянках дороги в центрі. Мешканців попросили не виїжджати туди без особливої потреби.
Патрульні почали вести вогонь по ворожих БПЛА одразу з кількох автоматів. У момент наближення ворожого "Шахеда" ціль вдалося уразити, дрон впав неподалік.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...