"Починати треба із рідної мови": У Казахстані скасували вивчення російської з першого класу

Влада Казахстану скасувала вивчення одразу трьох мов для першокласників з нового навчального року. Зокрема це стосується російської мови. Про це заявив міністр освіти Казахстану Асхат Аймагамбетов, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Інтерфакс".

За словами чиновника, з першого класу діти вивчатимуть лише казахську, оскільки для вивчення російської та англійської їм спочатку потрібно навчитися читати та писати рідною мовою.

Він зазначив, що першокласникам важко вивчати три мови одразу. "З другого класу почнеться вивчення російської мови як окремої дисципліни, а з третього класу для всіх шкіл вивчатиметься англійська мова", - повідомив Аймагамбетов на засіданні уряду Казахстану у вівторок.

При цьому в програмі школярів перших та других класів, які навчаються російською мовою, залишаться два предмети — російська та казахська, а англійську мову діти почнуть вивчати також у третьому класі. Раніше школярі в Казахстані починали з першого класу вивчати три мови: російську, казахську та англійську. Вивчення англійської з першого класу з'явилося у 2012 році.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...