У Росії виникла низка проблем, пов'язаних з мобілізаційним процесом. Це підживлює розшарування суспільства всередині країни та критику уряду, передають Патріоти України.
Фінансові, матеріально-технічні та політичні проблеми, пов'язані з підтримкою мобілізаційного процесу в Росії, продовжують підживлювати суспільне розшарування всередині Росії та критику уряду.
Проблеми росіян через мобілізацію
Масштабне скорочення кількості російських чоловіків працездатного віку (через мобілізацію чи втечу) залишило дірки на посадах, які вони займали раніше. Все дійшло до того, що:
Російське джерело повідомило, що так звана Ліберально-демократична партія підготувала законопроєкт, який дозволяє скорочення робочого дня для матерів з мобілізованими чоловіками до 35 години на тиждень при колишніх окладах.
Російська влада, схоже, визнала і спробувала розв'язати проблему нестачі робочої сили, викликану мобілізацією. В деяких районах Росії місцева влада намагається реалізувати мобілізаційні плани із залученням безробітних призовного віку.
Проте економічні прогалини, що утворилися внаслідок раптового звільнення частини російської робочої сили, швидше за все, продовжуватимуть створювати ускладнення,
– мовиться у повідомленні.
Багато регіонів заявили, що не зможуть самостійно фінансувати мобілізацію, зокрема виплати. Немає коштів й на те, щоб самостійно забезпечити всіх мобілізованих необхідним спорядженням.
Поведінка мобілізованих залишає бажати кращого
Погана поведінка призовників, доставлених на тренувальні полігони, обурила довколишні громади. Зокрема жителі Муліно скаржаться на те, що мобілізовані, спрямовані на місцевий полігон, сильно п'ють та гуляють. Оскільки такі скарги почастішали, губернатору Нижнього Новгорода довелось заборонити продаж алкоголю під час мобілізації у селищі.
Російський президент Володимир Путін хотів уникнути санкцій США, тому вирішив заговорити про прямі перемовини, на які не приїхав. Про це сказав президент України Володимир Зеленський на прес-конференції в Туреччині, передають Патріоти України. Він зазн...
Президент України Володимир Зеленський та президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час зустрічі в Анкарі в четвер, 15 травня, обговорили співпрацю в межах «коаліції охочих» та подальші гарантії безпеки, зокрема щодо цивільного судноплавства в Чорном...