Просить "спеціальне обладнання" та порад експертів: Іран звернувся до Росії за допомогою для придушення народних протестів

Іран звернувся до Росії по допомогу для придушення народних протестів. Влада країни просить у Москви обладнання для боротьби з заворушеннями та навчання. Про це пише Iran International, передають Патріоти України.

"Іранський режим попросив Москву направити радників, оскільки він готується до довгострокової конфронтації з протестувальниками та стурбований своїми обмеженими ресурсами як у живій силі, так і в техніці", – йдеться в повідомленні.

Секретні файли, нещодавно отримані хакерами та надані Iran International, також показують, що Тегеран покладається на інформацію з Москви для оцінки власної внутрішньої ситуації. У документах є згадки про те, що РФ підслуховує західні комунікації, щоб надати Тегерану оцінки про характер та силу протестного руху.

Ця інформація про те, що Тегеран просить допомоги у Москви, підтвердила зроблену наприкінці жовтня заяву Білого дому про те, що Росія може консультувати Тегеран щодо оптимальних методів придушення протестів, що продовжуються.

Прессекретар Білого дому Карін Жан-П'єр заявила на спільному брифінгу з координатором зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки в Білому домі Джоном Кірбі, що Москва може допомагати Ісламській Республіці, спираючись на власний досвід придушення демонстрацій.

Кірбі назвав це "ще одним прикладом того, як Росія та Іран зараз працюють разом, щоб порушувати не тільки права людини і громадянські права людей в Ірані, але, звичайно ж, наражати ще більшу небезпеку життя українців".

Антиурядові протести, спричинені побиттям до смерті Махси Аміні, призвели до ще 470 вбивств. З початку протестів було заарештовано близько 18 000 осіб, протестувальникам вже винесено кілька смертних вироків, але жоден з них не був виконаний.

Медведчуки стали трохи біднішими: У Оксани Марченко знайшли та заарештували ще сім компаній в Україні

понеділок, 5 червень 2023, 1:50

Суд арештував акції дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко на майже 740 млн грн у семи підприємствах припортової інфраструктури на Одещині. Про це повідомляє пресцентр СБУ. . "Ці компанії мають стратегічно важливе значення у транспортуванні пально...

Поки що легше не буде: Росія навчилась відновлювати всю номенклатуру ракет, якими атакує Україну, - секретар Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки

понеділок, 5 червень 2023, 0:55

Російська Федерація навчилась відновлювати всю номенклатуру ракет, які використовує для атак по Україні. Про це NV розповів секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко. "Росія може нас ще довгий ча...