Путін на зустрічі з Лукашенком помітно нервував - у мережі помітили нюанс (відео)

Кремлівський диктатор Володимир Путін провів зустріч із невизнаним президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Одним із питань переговорів була економіка країни-агресорки Російської Федерації, передають Патріоти України.

Цікаво, що, говорячи про неї, російський лідер помітно нервувався. На цей момент звернув увагу користувач Twitter під ніком "Ёшкин Крот".

Зазначимо, що економіка Росії зіткнулася з масштабними санкціями, які були запроваджені проти країни через вторгнення в Україну. Однак Путін та російські пропагандисти продовжують стверджувати, що в них усе нормально.

"Незважаючи на всі труднощі, я хотів би зазначити, що російська економіка санкційний удар витримує дуже гідно. Про це говорять усі основні макроекономічні показники", – сказав російський президент. Водночас він дуже нервувався і постійно смикав ногою.

Варто зазначити, що Путіну минулого тижня зробили операцію, чутки про яку ширилися раніше. Після цього кремлівський диктатор зник з інформаційного простору. У медіа почали розміщувати заздалегідь записані зустрічі та послання, а також використовувати технологію Deepfake.

У такій ситуації на допомогу Путіну вже не вперше приходить Лукашенко. До речі, він обізнаний із реальним станом здоров'я російського лідера. Два диктатори проводять такі зустрічі та "багатогодинні переговори", бо вони мають свідчити про нібито прекрасний стан здоров'я Путіна та розвіяти інформацію про його хвороби.

​"Ай-яй-яй, як же ж так!": Соловйов в істериці через конфіскацію російських активів в Канаді

понеділок, 27 червень 2022, 23:14

"Ай-яй-яй, як же ж так - як вони могли схвалити конфіскацію активів окупанта на користь України після сьогоднішнього розбомбленого дитячого садочка і пораненої дівчинки?! Абсолютно ж жодних підстав! Натуральне пограбування! Так світ ще й почне утримува...

Сусідні будівлі залишилися цілими: Українські бійці одним влучним ударом знищили штаб окупантів на Харківщині (відео)

понеділок, 27 червень 2022, 23:00

"Артилерія нашого підрозділу продовжує знищувати окупантів. На цей раз було вражено ворожий штаб", – йдеться у повідомленні українських захисників. На кадрах видно, як точно працюють українські артилеристи. Наведення було зроблене безпілотником, який і...