"Путін не виключає повномасштабного вторгнення": Російський журналіст спрогнозував плани Кремля щодо України (відео)

Імовірність великого наступу Росії в Україну вкрай мала до того, як відбудуться зустрічі президента РФ з президентом США і президентом України. Пряме вторгнення російських військ в Україну прискорить падіння режиму Володимира Путіна. Таку думку висловив російський журналіст і опозиціонер Ігор Яковенко, передають Патріоти України.

За його словами, в Кремлі розглядають можливість великої війни і допускають реалізацію такого сценарію. "Війна є нормальним станом Путіна. Він хоче воювати, так чи інакше", – зауважив Яковенко.

У цьому контексті він уточнив, що війна з Україною в розумінні першої особи РФ є широким поняттям зі своїми "полюсами". "Під словами "війна з Україною" Путін розуміє певний протяжний простір, на одному полюсі якого знаходиться повномасштабне вторгнення в Україну, а на іншому полюсі знаходиться ця постійна виснажлива інформаційна, медійна, економічна, гібридна війна, коли просто постійно стріляють".

За оцінками опозиціонера, повномасштабне вторгнення "Путін в принципі не виключає, але в даний момент він до цього не готовий". Яковенко додав, що "пряме вторгнення збройних сил Росії на територію України, швидше за все, прискорить падіння путінського режиму, але ціною дуже великої кількості життів". "Цього, я думаю, не відбудеться", – резюмував він.

Джерело: Обозреватель

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...