Путін у траурі: У Кремлі до жовтня скасували всі плани президента РФ

Володимиру Путіну нелегко далося прощання з главою МНС РФ Євгеном Зінічевим.

Поїздка Володимира Путіна в Санкт-Петербург на святкування 800-річчя від дня народження Олександра Невського була скасована, як і інші великі зустрічі і заходи за участю глави Кремля. Тепер в розкладі президента РФ немає місця для переговорів аж до жовтня. Російський ТГ-канал "Кремлівський мамковед" пише, що раптова зміна планів Путіна пов'язана із загибеллю міністра НС Зінічева, яку глава Кремля сприйняв досить гостро, передають Патріоти України.

"Трагедия подкосила эмоциональное состояние первого лица государства, несколько сузив круг преемничества, что стало сигналом для элит, повысивших транзитные ставки в удобный момент", - зазначили автори канала.

Крім цього, масла у вогонь підлило і захворювання коронавірусом губернатора Бурятії Олексія Циденова. Справа в тому, що політик особисто був присутній на Східному економічному форумі і здавав тест на COVID-19 перед заходом. Значить, є ймовірність, що він і його колеги, в тому числі Путін, могли заразитися.

Останній цвях у труну СРСР-2: Чому Німеччина і Франція гальмують вступ України до ЄС, - експерт

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:19

"Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що заявка України на приєднання до Європейського союзу не може бути швидко розглянута, незважаючи на масштабне вторгнення Росії. Мовляв, "короткого шляху до ЄС немає", а "процес приєднання - це не питання кількох м...

У Байдена надумали, як урізати доходи Росії від нафти без ембарго ЄС, - NYT

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:10

Поки в ЄС не можуть домовитися про нафтове ембарго, влада США розробляє заходи, які допоможуть скоротити доходи Росії від експорту нафти. Зокрема, пропонуються санкції проти покупців нафти РФ. План опрацьовують в адміністрації президента США Джо Байден...