Путін у траурі: У Кремлі до жовтня скасували всі плани президента РФ

Володимиру Путіну нелегко далося прощання з главою МНС РФ Євгеном Зінічевим.

Поїздка Володимира Путіна в Санкт-Петербург на святкування 800-річчя від дня народження Олександра Невського була скасована, як і інші великі зустрічі і заходи за участю глави Кремля. Тепер в розкладі президента РФ немає місця для переговорів аж до жовтня. Російський ТГ-канал "Кремлівський мамковед" пише, що раптова зміна планів Путіна пов'язана із загибеллю міністра НС Зінічева, яку глава Кремля сприйняв досить гостро, передають Патріоти України.

"Трагедия подкосила эмоциональное состояние первого лица государства, несколько сузив круг преемничества, что стало сигналом для элит, повысивших транзитные ставки в удобный момент", - зазначили автори канала.

Крім цього, масла у вогонь підлило і захворювання коронавірусом губернатора Бурятії Олексія Циденова. Справа в тому, що політик особисто був присутній на Східному економічному форумі і здавав тест на COVID-19 перед заходом. Значить, є ймовірність, що він і його колеги, в тому числі Путін, могли заразитися.

У Франції затримали вихідців із РФ за підозрою у підготовці терактів на Різдво

п’ятниця, 9 грудень 2022, 10:53

П'ятеро з них вважаються прихильниками радикального ісламу. Метою терористів мав стати знаменитий різдвяний базар, вважають у спецслужбах. У французькому Страсбурзі поліція заарештувала сімох вихідців із Росії та Таджикистану за підозрою у підготовці т...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 9 грудня

п’ятниця, 9 грудень 2022, 10:11

Загальні бойові втрати противника станом на 9 грудня орієнтовно склали: