Путін у траурі: У Кремлі до жовтня скасували всі плани президента РФ

Володимиру Путіну нелегко далося прощання з главою МНС РФ Євгеном Зінічевим.

Поїздка Володимира Путіна в Санкт-Петербург на святкування 800-річчя від дня народження Олександра Невського була скасована, як і інші великі зустрічі і заходи за участю глави Кремля. Тепер в розкладі президента РФ немає місця для переговорів аж до жовтня. Російський ТГ-канал "Кремлівський мамковед" пише, що раптова зміна планів Путіна пов'язана із загибеллю міністра НС Зінічева, яку глава Кремля сприйняв досить гостро, передають Патріоти України.

"Трагедия подкосила эмоциональное состояние первого лица государства, несколько сузив круг преемничества, что стало сигналом для элит, повысивших транзитные ставки в удобный момент", - зазначили автори канала.

Крім цього, масла у вогонь підлило і захворювання коронавірусом губернатора Бурятії Олексія Циденова. Справа в тому, що політик особисто був присутній на Східному економічному форумі і здавав тест на COVID-19 перед заходом. Значить, є ймовірність, що він і його колеги, в тому числі Путін, могли заразитися.

Повітряні тривоги в Румунії: Мер прикордонного міста заявив, що жителів "змушують панікувати"

субота, 30 вересень 2023, 16:18

Близько опівночі в п’ятницю, 29 вересня, жителі румунських повітів Галац і Тульча отримали сповіщення від влади про те, що вони мають сховатися, оскільки існує ймовірність "падіння об'єктів з повітряного простору", повідомляють Патріоти України. Як пиш...

У Бундестазі заявили, що Україна має право бити ракетами Taurus по Росії, але є нюанс

субота, 30 вересень 2023, 15:55

Німеччина має якнайшвидше передати Україні крилаті ракети Taurus. А українці мають повне право атакувати військові об’єкти на російській території будь-якою зброєю незалежно від її походження. Про це заявила голова оборонного комітету німецького парлам...