Путіна з макіяжем визнали екстремістом, - рішення Мін'юсту РФ

Зображення Путіна і Медвєдєва, у яких на обличчі макіяж, було опубліковано 7 травня 2014 року на сторінці користувача соціальної мережі "ВКонтакте" Олександра Цвєткова.

 В Росії відтюнінгували кремлівських карликів. Фото: ВКонтакте.

Мін'юст Росії вніс в список екстремістських матеріалів плакат із зображенням президента РФ Володимира Путіна, у якого на обличчі макіяж. Відповідне рішення, як уточнили в відомстві, 11 травня минулого року прийняв Центральний районний суд Твері, пишуть Патріоти України з посиланням на РБК.

Як пояснюється в оновленому Федеральному списку екстремістських матеріалів, зображення було опубліковано 7 травня 2014 року на сторінці користувача соціальної мережі "ВКонтакте" Олександра Цвєткова. На даний момент цей акаунт заблокований.

У схожого на Путіна чоловіка, як розповіли в Мін'юсті, на плакаті, що опинився в списку екстремістських матеріалів, були "нафарбовані вії і губи". Це, як уточнили в міністерстві, "за задумом автора/ авторів плаката, має служити натяком на нібито нестандартну сексуальну орієнтацію президента Росії".

"Швидше за все": У Путіна відреагували на ідею обміну Медведчука на засуджених у Росії українців

понеділок, 17 травень 2021, 13:21

У Кремлі відреагували на ідею обміну нардепа Віктора Медведчука, якого підозрюють у держзраді, на українських політв'язнів у Росії. У президента РФ Володимира Путіна ситуацію з Медведчуком назвали внутрішньоукраїнською політичною кухнею. Про це заявив ...

"Є кордон, але йому немає кінця": Путін потрапив на влучну карикатуру через заяви про Палестину та Ізраїль

понеділок, 17 травень 2021, 10:25

Президент Росії Володимир Путін відзначився дивною заявою, що палестино-ізраїльський конфлікт, який загострився, нібито відбувається "в безпосередній близькості" від кордонів РФ і безпосередньо зачіпає інтереси її безпеки. З'явилася влучна карикатура н...