Про це повідомляє «Інтерфакс-АВН».
Москва запевняє, що безпілотна версія танка «Армата» успішно пройшла тестові випробування. Про це повідомив в п’ятницю перший заступник генерального директора «Ростех» Володимир Артяков, зазначають Патріоти України.
Наприклад, добре відомий танк «Армата» спочатку проектувався як керована екіпажем машина. Але рівень сучасних технологій сьогодні дозволяє перетворити його в безпілотник – відповідні тести ми проводили, і вони виявилися успішними, – заявив Артяков.
В свою чергу, глава російської корпорації «Ростех» Сергій Чемезов раніше заявляв, що проект безпілотної «Армата» не буде серійним.
Ні, звичайно. На цій машині ми обкатуємо безпілотні технології. В основному [машина] використовується як керована екіпажем техніка, – сказав Чемезов
Він також розповідав про технології танка «Армата»:
Якщо говорити про «Армату», то там все буде максимально автоматизовано. Наприклад, екіпажу «Армата» не потрібно точно прицілюватися, треба лише приблизно навести гармату на ціль. Електроніка далі все зробить сама – точно визначить відстань до цілі і наведе на неї знаряддя. тобто в цій машині використовуються елементи штучного інтелекту, які допомагають екіпажу вести стрілянину. Повторюся, оператору досить вказати напрямок до цілі, далі все робиться самостійно, – заявив Чемезов.
Нагадуємо, що Росія планує отримати першу партію танків Т-14 «Армата» наступного року. Окрім дослідно-промислової партії танків, на цій же платформі надійдуть перші бойові машини піхоти Т-15 та броньовані ремонтно-евакуаційні машини Т-16. Таку інформацію озвучив міністр оборони Росії Сергій Шойгу.
Перед заявою міністра оборони Росії про бажання отримати першу партію бронетехніки у 2022 році, початок поставок називався 2021 рік. Цю інформацію озвучував керівник російської держкорпорації «Ростех» Сєргєй Чємєзов та керівник мінпромторга Дєніс Мантуров.
Також ще у серпні 2018 року заступник міністра оборони Росії Олексій Криворучко повідомив про плани серійних поставок до кінця 2021 року у кількості 132 одиниць танків Т-14 та бойових машин піхоти Т-15.
Розробкою важкої гусеничної платформи «Армата» займався російський концерн «Уралвагонзавод». Зараз на базі платформи розроблені танк Т-14, бойова машина піхоти Т-15 та броньована ремонтно-евакуаційна машина Т-16.
Фінансуватиме постачання американської зброї до Україні НАТО, за активної підтримки Німеччини та Норвегії. Президент США Дональд Трамп вчергове висловив розчарування Росією та пообіцяв запровадити проти неї "дуже суворі тарифи", якщо за 50 дів не буде ...
Як і сповіщав нардеп Железняк, замість Умерова новим міністром оборони стане Денис Шмигадь, котрий в свою чергу прем'єрське крісло віддасть новій фаворитці Банкової, зазначають Патріоти України . У вечірньому телезверненні президент Володимир Зеленськ...