Про це повідомляє «Інтерфакс-АВН».
Москва запевняє, що безпілотна версія танка «Армата» успішно пройшла тестові випробування. Про це повідомив в п’ятницю перший заступник генерального директора «Ростех» Володимир Артяков, зазначають Патріоти України.
Наприклад, добре відомий танк «Армата» спочатку проектувався як керована екіпажем машина. Але рівень сучасних технологій сьогодні дозволяє перетворити його в безпілотник – відповідні тести ми проводили, і вони виявилися успішними, – заявив Артяков.
В свою чергу, глава російської корпорації «Ростех» Сергій Чемезов раніше заявляв, що проект безпілотної «Армата» не буде серійним.
Ні, звичайно. На цій машині ми обкатуємо безпілотні технології. В основному [машина] використовується як керована екіпажем техніка, – сказав Чемезов
Він також розповідав про технології танка «Армата»:
Якщо говорити про «Армату», то там все буде максимально автоматизовано. Наприклад, екіпажу «Армата» не потрібно точно прицілюватися, треба лише приблизно навести гармату на ціль. Електроніка далі все зробить сама – точно визначить відстань до цілі і наведе на неї знаряддя. тобто в цій машині використовуються елементи штучного інтелекту, які допомагають екіпажу вести стрілянину. Повторюся, оператору досить вказати напрямок до цілі, далі все робиться самостійно, – заявив Чемезов.
Нагадуємо, що Росія планує отримати першу партію танків Т-14 «Армата» наступного року. Окрім дослідно-промислової партії танків, на цій же платформі надійдуть перші бойові машини піхоти Т-15 та броньовані ремонтно-евакуаційні машини Т-16. Таку інформацію озвучив міністр оборони Росії Сергій Шойгу.
Перед заявою міністра оборони Росії про бажання отримати першу партію бронетехніки у 2022 році, початок поставок називався 2021 рік. Цю інформацію озвучував керівник російської держкорпорації «Ростех» Сєргєй Чємєзов та керівник мінпромторга Дєніс Мантуров.
Також ще у серпні 2018 року заступник міністра оборони Росії Олексій Криворучко повідомив про плани серійних поставок до кінця 2021 року у кількості 132 одиниць танків Т-14 та бойових машин піхоти Т-15.
Розробкою важкої гусеничної платформи «Армата» займався російський концерн «Уралвагонзавод». Зараз на базі платформи розроблені танк Т-14, бойова машина піхоти Т-15 та броньована ремонтно-евакуаційна машина Т-16.
Голова фракції "Альтернативи для Німеччини" у земельному парламенті Баварії Катрін Ебнер-Штайнер заявила, що українських біженців потрібно негайно вислати з країни. За її словами, громадяни України повинні повернутися додому "вже зараз". Про це пише Sü...
Служба безпеки затримала у Києві високопосадовця, який причетний до фінансування війни РФ проти України. За матеріалами справи, ним виявився директор департаменту супроводження інформаційних систем одного з найбільших банків України. Про це повідомляє ...