"РФ стирила назву": Скандальна письменниця Ніцой пропонує перейменувати російську мову у "московську" (відео)

Скандальна дитяча письменниця Лариса Ніцой висловилася про мовне питання в Україні. Також вона закликала називати російську мову "московською", а саму РФ - Московією. Про це Ніцой заявила в ефірі програми "Реальна політика. Підсумки" на каналі "Україна 24", зазначають Патріоти України.

Так, Лариса Ніцой розповіла історію про діалог з російськомовною продавчинею. Під час бесіди з письменницею жінка, яка продавала солодощі, висловила свою підтримку та заявила, що усім українцям потрібен "чарівний копняк". Цей "копняк" допоможе громадянам країни відмовитись від російської мови та повністю перейти на українську.

Після цього, продовжуючи історію, Ніцой запропонувала перейменувати російську мову та заявила, що РФ "стирила" в України історичну назву.

"Я називаю цю мову московською і це правильна її назва. Закликаю усіх називати Росію Московією, їхньою історичною назвою. Бо російська мова - наша назва, у нас стирена" - заявила письменниця.

Так, для російськомовних українців "чарівним копняком" став закон про мову. Тепер усі мають переходити на українську не тільки у сферах обслуговування, а й у приватних розмовах, вважає Ніцой.

За словами письменниці, "змосковщення" українських дітей іде шаленими темпами через дуже агресивну культурну політику та агресію з РФ. Ніцой наполягає на тому, що російська мова українцям не потрібна, але її дуже багато всередині країни.

У небі над Україною пролетіли канадські бойові винищувачі CF-18 (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 22:45

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні, інформують Патріоти України. . Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликал...

​«Ріверайн – 2021»- відстоїмо Дунай від агресора разом: В місті Тульча стартували українсько-румунські маневри ВМС

вівторок, 28 вересень 2021, 22:05

Сьогодні, 28 вересня в місті Тульча, Румунія, в урочистій обстановці було відкрито двосторонні українсько-румунські маневри «Ріверайн – 2021». Захід очолили командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа та командувач Морс...