Робоча група вже працює: Для захисту кримських татар можуть змінити Конституцію

За словами Зеленського, рішення про створення робочої групи було ухвалено на зустрічі з Джемілєвим, Чубаровим, Чийгозом та представниками Меджлісу.

Робоча група розробляє зміни до законодавства України, в тому числі, можливо, і Конституції для захисту кримських татар і населення окупованого півострова. Про це глава держави сказав на прес-конференції, приуроченій до річниці його інавгурації, інформують Патріоти України.

За словами Зеленського, рішення про створення робочої групи було ухвалено на зустрічі з Джемілєвим, Чубаровим, Чийгозом та представниками Меджлісу. "Ми всі зберемося. Ця рада починає працювати. Вона напрацьовує зміни до законодавства України, які можуть бути зміни до Конституції України. Яким чином ми підтримуємо те населення", - сказав Зеленський.

Президент розповів про плани побудувати для кримських татар 500 квартир у Херсонській області і ще 1000 - в інших регіонах України. "На Херсонщині, як ми домовилися з Ердоганом, він готовий будувати. Землю пан Гусєв, голова ОДА Херсонщини, вже підготував. Є місця для того, щоб побудувати перші 500 квартир для кримських татар. Окремо Туреччина домовлялася з паном Джемілєвим ще до мене, ще до того, як я став президентом. Ще будівництво 1000 квартир для переселенців, для кримських татар. 500 з них - у київському регіоні, і по 100, мені здається, Херсон, Львів, Одеса і Дніпро", - розповів Зеленський.

"Питання Криму - в інформаційному просторі, може, дійсно його замало. Але точно його не замало у справах держави", - підсумував президент.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...