"Опозиційний" кандидат на посаду президента РФ Борис Надєждін не збирається припиняти війну проти України і вважає, що в першу чергу потрібно "заморозити конфлікт", а потім "кілька років" обговорювати, де проходитиме кордон України та Росії. Про це він заявив в інтерв'ю Юлії Латиніній, передають Патріоти України.
"Росія СВО точно не програє. Відступати я не буду, давати наказ без узгодження позицій мирного договору. Буде мирний договір - давайте обговорювати. Не буде його - ми не відступатимемо, де є, там і закопаємося до закінчення переговорів", - заявив Надєждін у відповідь на питання, що він робитиме в першу чергу, якщо виграє вибори.
Він заявив, що це важка історія і для росіян, і для українців. "Навіть може українцям буде важче, ніж нам. Тому що Росія війну, ой, не війну, а СВО точно не програє, так. А Україна досі думає, що військовим шляхом можна Крим повернути. Нічого цього не буде", - сказав "опозиціонер".
За словами Надєждіна, різниця між ним та Путіним у тому, що Путін досі хоче виграти військовим шляхом, а в нього таких завдань немає. "Путін досі віддає накази наступати, я таких наказів віддавати не буду. Це головна різниця. Але й відступати, між іншим, я теж не наказуватиму без узгодження позицій мирного договору. Буде мирний договір - давайте обговорювати. Не буде його - ми не відступатимемо, ні, де є, там і закопаємося до закінчення переговорів. Ось так. Тому що я президент Росії, а не України", - заявив він.
Також він додав, що, на його думку, насамперед потрібно зупинити вогонь, "заморозити конфлікт", а потім "кілька років" обговорювати, зокрема, де проходитиме кордон України та Росії. "Запитаємо людей, які там живуть, і тих, хто там жили і втекли", - сказав Надєждін про окуповані армією РФ території України.
Внаслідок російської атаки на Київ у суботу, 18 січня, загинуло подружжя з Вінницької області Олексій та Світлана. Вони приїхали до столиці у справах. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила місцева жителька Соня Голованюк. Тіл...
В Україні розглядають можливість відкриття аеропортів навіть під час війни, зокрема у Львові, однак експерти наголошують на значних ризиках, пов’язаних з атаками балістичних ракет "Кинджал". У разі їхнього запуску час підльоту становить лише 10-12 хвил...