Росія виводить військових найманців з Лівії - їх можуть відправити в Україну

Російська Федерація виводить частину своїх військових найманців з Лівії. Їх можуть відправити в Україну, щоб посилити вже існуюче угруповання РФ в нашій країні.Відповідною інформацією поділилося видання Financial Times з посиланням на західні і сирійські джерела, передають Патріоти України.

У матеріалі порталу сказано, що спочатку Росія не планувала зменшувати свій контингент в Лівії. Однак рішення довелося переглянути через відсутність успіхів в Україні.

РФ вже вивезла з Лівії двісті росіян з ПВК "Ліга", колишньої" Вагнер", а також тисячі сирійських найманців. Однак в африканській державі як і раніше залишаються близько 5 тисяч найманців країни-агресора.

Джерела Financial Times вважають, що "вагнерівців" відправлять в Україну. Одне з них називає закриття Туреччиною повітряного простору для російських військових літаків з Сирії та Лівії додатковою причиною перекидання солдатів.

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...