Росія знову вдарила по енергетичній інфраструктурі на Дніпропетровщині - є серйозні руйнування

Вдень 17 жовтня російська армія знову завдала удару по енергетичній інфраструктурі у Кам'янському районі Дніпропетровської області. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, передають Патріоти України.

"Пожежа і серйозні руйнування. На місці працюють рятувальники та спеціальні машини ДСНС", - зазначив він. В ОВА просять мешканців Дніпропетровщини заощаджувати електроенергію. Особливо важливо берегти електрику у години найактивнішого споживання: з 8:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

"Ці прості кроки мінімізують кількість відключень. І це найліпша допомога нашим енергетикам, які цілодобово працюють, щоб усі були зі світлом", - пояснив Резніченко.

Стало відомо про уражені кораблі на суднобудівному заводі Керчі

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:26

На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...

Перед Керченським мостом через "наймасованішу атаку безпілотників за останній рік" утворилася рекордна черга з тисяч автівок в бік росії

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:12

Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...