
Мешканка Москви зі сміхом заявила, що люди в Україні помирають "на благо" Росії. За її словами, її саму війна проти нашої країни "ніяк не зачіпає", передають Патріоти України
Таку цинічну позицію дівчина висловила під час опитування, яке журналісти телеканалу"Настоящее время" провели в Москві та у Львові. У мешканців цих міст питали, чи змінилося їхнє життя за пів року з моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
"Мене це ніяк не торкається. Я навчаюся на дипломата, тому стежу (за новинами. – Ред.). Вони досить трагічні, дуже шкода людей, які вмирають. Але це все на благо. На благо нашої країни, нашого захисту", – зі сміхом сказала росіянка.Більшість інших жителів Москви, які взяли участь в опитуванні, також заявили, що їхнє життя мало змінилося з початком так званої "спецоперації".
Водночас у Львові багато хто зізнався, що війна серйозно вплинула на їхні долі. Так, одна з опитаних, переселенка з Нової Каховки Херсонської області, розповіла, що втратила брата, який був захисником Маріуполя.
"Ми втратили брата, втратили домівку. І майже всі втратили через тих... росіян. Мій брат загинув, він був захисником Маріуполя", – сказала дівчина.
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...
Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...