Росіянка зі сміхом заявила, що смерті в Україні "на благо Росії" - вона навчається на дипломата (відео)

Мешканка Москви зі сміхом заявила, що люди в Україні помирають "на благо" Росії. За її словами, її саму війна проти нашої країни "ніяк не зачіпає", передають Патріоти України

Таку цинічну позицію дівчина висловила під час опитування, яке журналісти телеканалу"Настоящее время" провели в Москві та у Львові. У мешканців цих міст питали, чи змінилося їхнє життя за пів року з моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

"Мене це ніяк не торкається. Я навчаюся на дипломата, тому стежу (за новинами. – Ред.). Вони досить трагічні, дуже шкода людей, які вмирають. Але це все на благо. На благо нашої країни, нашого захисту", – зі сміхом сказала росіянка.Більшість інших жителів Москви, які взяли участь в опитуванні, також заявили, що їхнє життя мало змінилося з початком так званої "спецоперації".

Водночас у Львові багато хто зізнався, що війна серйозно вплинула на їхні долі. Так, одна з опитаних, переселенка з Нової Каховки Херсонської області, розповіла, що втратила брата, який був захисником Маріуполя.

"Ми втратили брата, втратили домівку. І майже всі втратили через тих... росіян. Мій брат загинув, він був захисником Маріуполя", – сказала дівчина.

"Путін грає з вогнем щодо власної країни": У Німеччині закликали готуватися до розпаду Росії

четвер, 25 червень 2026, 9:44

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...

Процес повернення з СЗЧ набирає оберти: Одна з найуславленіших бригад ЗСУ отримала 60 заявок за добу

четвер, 25 червень 2026, 9:35

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...