Російський ленд-ліз у дії: Українські воїни захопили танк Т-72Б3, який кинули окупанти (фото)

Українські військові захопили черговий російський танк Т-72Б3, який окупанти кинули, тікаючи від стрімкого контрнаступу Збройних сил України. Бронемашину, яку загарбники залишили у посадці, помітили бійці тероборони, передають Патріоти України.

Танк був обгорілий, проте військові сподівалися, що прибори вціліли – і не дарма. Про це повідомляє окрема мотопіхотна Маріупольська бригада у Facebook (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).

"Ми саме були у прифронтовій смузі, шукали запчастини. Аж тут приходять тероборонівці, кажуть, в посадці стоїть танк! Обгорілий, але хтозна, може прибори цілі. Відчайдухи хлопці: противник міг же танк і замінувати! Ми пішли з ними перевірили, чисто", – згадує заступник командира танкової роти із позивним "Цар".

Просто на місці військові трохи підремонтували танк, поставили в нього свіжі акумулятори, "помудрували" з радіатором, після чого машину вдалося завести та перевезти на базу. "Зараз він у нас швидко забігає. Маємо нову машинку! Як це називають, "російський ленд-ліз", – каже "Цар".

Зараз колишній російський танк оперативно приводять до ладу: перебирають ходову, перевіряють роботу вузлів та агрегатів, а потім на нього чекає фарбування.

Екіпажу також доведеться пройти додаткове навчання, бо машина трохи відрізняється у експлуатації від звичних Т-64. Після цього вже максимум за тиждень трофейний танк почне працювати проти своїх колишніх господарів на передовій.

На концерт Кобзона повертається аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 лютого

середа, 25 лютий 2026, 7:46

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.02.26 орієнтовно склали:

Трошки хороших новин

середа, 25 лютий 2026, 7:45

До роковин повномасштабного вторгнення шукав якогось знакового факту. Бо людській психіці притаманна нетерплячість і бажання швидкого результату. . Швидко не буде – перефразуємо одного вітчизняного стендап-коміка. У новинах же, натомість, дедалі більше...