Розмова із Зеленським про моряків означає, що Кремль не грає проти нього на виборах, - росЗМІ

В нинішній виборчій кампанії Москва грає за Медведчука, але не проти Зеленського.

Президент РФ Володимир Путін розуміє, що домовлятися про постачання газу і звільнення моряків доведеться з діючим президентом Володимиром Зеленським, а не своїм кумом Віктором Медведчуком. Про це пише оглядач видання "Комерсант" Максим Юсін, повідомляють Патріоти України.

"Домовлятися про долю Донбасу, умови транзиту газу, звільнення військовополонених і моряків доведеться все одно не з опозицією, а з реальною владою, тобто з командою нового президента і тіньовими гравцями, які стоять за нею. У Кремлі це, мабуть, розуміють. Інакше чим пояснити явні жести на адресу президента України, наприклад, телефонна розмова з ним Володимира Путіна? Якби Москва грала проти Зеленського, цю розмову під слушним приводом цілком можна було б відкласти і провести вже після виборів. Але цього зроблено не було. Розмова не просто відбулася, а й, судячи з усього, мала практичні результати, наслідком чого стала помітна активізація зусиль щодо звільнення утримуваних осіб", - зазначає журналіст.

На його думку, в нинішній виборчій кампанії Москва грає за Медведчука, але не проти Зеленського. "Як видається, Кремль цілком влаштовує сценарій, в якому прихильники президента сформували б однопартійну більшість, не вступаючи в коаліцію з національно орієнтованими рухами типу "Голосу" Святослава Вакарчука. У цьому випадку можливі два варіанти, обидва для Москви непогані: або укласти з новим керівництвом України масштабні, немислимі раніше домовленості стосовно Донбасу та інших питань, що дозволило б зменшити напругу у відносинах із Заходом і наблизити зняття європейських санкцій; або, переконавшись у недоговороздатності навіть цієї української влади, донести до того ж Заходу думку - з Києвом вести справи неможливо, до конструктивного діалогу він не здатний, тому давайте розблоковувати наші відносини без оглядки на нього", - робить висновок Юсін.

Хіти тижня. Скандальний митрополит УПЦ МП, котрий називав Різдво 25 грудня "антиправославним", урочисто відсвяткував його у Будапешті

субота, 18 січень 2020, 2:00

25 грудня 2019 року скандальний митрополит Запорізький і Мелітопольський церкви Московського патріархату Лука відслужив різдвяну літургію в Успенському кафедральному соборі Будапешта. Про це із посиланням на пресслужбу православної парафії в місті Хеві...

Хіти тижня. ​Євген Кисельов почав працювати в авторській програмі на новому телеканалі Ахметова

субота, 18 січень 2020, 0:35

Телеведучий Євген Кисельов, котрий нещодавно залишив телеканал "Прямий", в січні починає працювати на телеканалі "Україна 24", який належить Рінату Ахметову. Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, зазначають Патріоти України.