"Розмова не була приємною": Шольц поділився подробицями щодо свого дзвінка Путіну

У нещодавній телефонній розмові з канцлером Німеччини Олафом Шольцом нелегітимний президент країни-агресора Росії Володимир Путін наполягав на досягненні раніше оголошених воєнних цілей в Україні. Деталі дзвінка німецький політик розповів в інтерв'ю ZDF, передають Патріоти України.

Переговори з російським диктатором ні до, ні після початку агресії в Україні "ніколи не були приємними", наголосив канцлер. "Не була приємною розмова і цього разу. Але ви маєте говорити, навіть щоб почути це. Зрештою, у Німеччині є люди, які вірять, що простий телефонний дзвінок принесе мир наступного дня. Звісно, це не так", – сказав він.

Путін дотримується тих самих аргументів, що й на початку повномасштабної війни, стверджує Шольц. "Усі аргументи фактично повторювалися знову. І мені було зрозуміло, що потрібно повторити і свої. Тобто, пане Путіне, не чекайте, що ми зменшимо нашу підтримку. Ви маєте знайти вихід із цієї війни. Ви маєте припинити свої атаки й вивести свої війська", – пояснив свою позицію глава німецького уряду.

Канцлер Німеччини також заявив, що він не погоджується надати Україні крилаті далекобійні ракети Taurus, тому що громадяни його країни вважають, що це «небезпечна зброя», яка може бути використана для атак на цілі всередині Росії.

"У війні немає нічого неминучого": Топгенерал НАТО заявив, що Україна не приречена програти війну

субота, 5 квітень 2025, 6:56

Україна не приречена на поразку у війну, переконаний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі, американський генерал Крістофер Каволі, передають Патріоти України. Пряма мова Каволі на питання, чи приречені українці на поразку: "Ні. У вій...

Підготовка почалася? НАТО може зіграти ключову роль у миротворчій місії європейців в Україні, - FT

субота, 5 квітень 2025, 6:34

Європа розглядає використання систем управління і контролю, а також літаків раннього попередження для забезпечення потенційної мирної угоди в Україні. Про це пише The Financial Times, вказуючи, що НАТО може зіграти ключову роль у сприянні потенційній є...