Розповідав про замахи російських спецслужб на політемігрантів: У Відні вбито особистого ворога Кадирова, котрий просив політичного притулку

У суботу, 4 липня, в Австрії вбили росіянина Маміхана Умарова, який неодноразово критикував главу Чечні Рамзана Кадирова, повідомляють Патріоти України з посиланням на ORF.

Виявилося, о 19:30 за місцевим часом, біля торгового центру G3, один чоловік вистрелив іншому в голову, від чого останній помер. До розшуку підозрюваного залучили гелікоптер. Автомобіль вбивці виявили в Лінці. Водія затримали, він не чинив опору.

Як уточнили в поліції, у вбитого російський паспорт, він звертався за політичним притулком.

За даними представника поліції, потерпілий, "ймовірно, чеченець". Того, хто стріляв поліція також вважає уродженцем Чечні.

"Кавказ.Реаліі" повідомляє, що вбитий - Маміхан Умаров, відомий як Анзор з Відня.

Умаров в соцмережах і різних інтерв'ю заявляв про себе, як про колишнього найманця. Він називав себе екс-співробітником міністерства шаріатської державної безпеки сепаратистської республіки Ічкерія, розповідав про зв'язки російських спецслужб з замахами на політемігрантів і колишніх чеченських сепаратистів в Європі.

"Цю людину тільки що вбили пострілом в голову. В Австрії, у Відні. Мартін Бек, також відомий, як Анзор. Народився в Чечні, жив в Австрії. За власним твердженням, більше десяти років поспіль, приймав замовлення на теракти і ліквідацію громадян різних країн. Говорив, що по Україні з ним обговорювали два кривавих "замовлення" - на Аміну Окуеву з Адамом Осмаєва і на Ігоря Мосійчука", - написав у Telegram відомий журналіст Ігор Цаплієнко.

"Выигрывают в такой ситуации те, кто благим матом по делу и без дела орут "наших бьют". Именно они и провоцируют насилие", - Ейдман про конфлікт Ізраїлю і Палестини

субота, 15 травень 2021, 9:44

"Не только о трагедии в Израиле. В современном мире этнические конфликты не имеют в долгосрочной перспективе военного, насильственного решения. К счастью, ни одно государство уже не способно позволить себе устроить фатальную этническую чистку. Такие по...