"Рука Москви"? Кандидатку у канцлери Німеччини від "Зелених", котра збирається зупинити "Північний потік-2", звинуватили у плагіаті

Кандидатку в канцлери Німеччини від партії "Зелені" Анналену Бербок запідозрили в тому, що вона взяла уривки з інших текстів без відповідних вказівок для своєї книги, повідомляють Патріоти України з посиланням на Spiegel.

Експерт з плагіату Стефан Вебер звинувачує Бербок в плагіаті при написанні книги під назвою "Зараз. Як ми оновлюємо нашу країну", яка була представлена тиждень тому.

Вебер, австрійський медійний аналітик та експерт з плагіату, опублікував кілька уривків з книги Бербок і показав, звідки вони були взяті.

За словами Вебера, Бербок буквально взяла уривки тексту з інших джерел, не вказуючи цього. Якщо відняти місця, де Вебер виявив збіги з сайтами "зелених", є близько десятка уривків, де речення повністю або частково ідентичні.

Партія "Зелені" відкидає звинувачення і обіцяє звернутися до юристів. "Ми категорично відкидаємо звинувачення в порушенні авторських прав. Блогер, який вже робив помилкові заяви про випуск пані Бербок зі школи, знову намагається нашкодити її репутації. Описані уривки є загальнодоступними фактами або відомими позиціями "зелених", - сказав представник політсили.

Нагадаємо, "Зелені" номінували Бербок як кандидатку у канцлери у квітні цього року. Тоді партія захопила лідерство у симпатіях німців. Проте, за останні тижні популярність "Зелених" дещо знизилася.

За даними опитування, проведеного на замовлення телеканалу ZDF та оприлюдненими 10 червня, блок ХДС/ХСС лідирує, маючи підтримку 28% виборців, тоді як "Зелені" - лише 22%.

Ще більший розрив фіксує опитування, проведене на замовлення каналу ARD: консерватори – 28%, " Зелені" - 20%.

Хіти тижня. "Плевать, в кого из Зе-команды могли стрелять, когда власть сознательно унижает честь и профессионализм тех, кто спецоперацию планировал и осуществлял", - Олена Кудренко

субота, 27 листопад 2021, 16:00

"Ви готові до "і тюрми, і суми"? (С) Помните тень страха на лице Зеленской, во время интервью Наталье Мосейчук? Я уверена, что они НЕ готовы. Внутренне они сжались в комочек, поджали под себя коленки и судорожно стали подгребать под себя все силы в стр...

"Путін без жалю прощається з демократичними політиками – навіть якщо співпрацює з ними довго", - Портников

субота, 27 листопад 2021, 15:45

"Федеральна канцлерка Анґела Меркель висловила жаль через те, що до закінчення терміну її повноважень не вдалося провести зустрічі в «нормандському форматі». Німецька канцлерка докладала величезних зусиль, щоб ця зустріч відбулася і зрозуміло чому. Вон...