
Україна продовжить отримувати далекобійні ракети ATACMS до звільнення всіх тимчасово окупованих територій, заявив секретар РНБО Олексій Данілов, передають Патріоти України.
«Це не перше і не останнє отримання нами ракет ATACMS», — сказав він в інтерв'ю Українському радіо.
Данілов нагадав, що у Києва є домовленість із західними партнерами про використання ATACMS виключно щодо тимчасово окупованих територій. «Я не можу сьогодні говорити, на яку відстань вони відправлятимуться. Я точно можу сказати, що в когось буде горіти одне місце після наступних партій. І це буде обов’язково тривати доти, доки ми не звільнимо наші території. До цього часу постачання зброї не зупиниться», — наголосив він.
17 жовтня в The Wall Street Journal з’явилася інформація про перше використання Україною таємно переданих США ракет ATACMS для атаки по російських позиціях. Пізніше це підтвердили президент України Володимир Зеленський і Білий дім.

Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...